Студентська осінь PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Середа, 02 грудня 2015, 21:59

Студентська осінь – свято, яке з нетерпінням чекає талановита молодь університету. Тут реалізують свої творчі здібності співаки, танцюристи, музиканти, актори та майстри оригінального жанру.

.Наші першокурсники гідно представили інститут екології, з іронічною та веселою «Іронією долі». Ними було підготовлено оригінальні та цікаві номери, а саме: танець «Вок»(Біліченко Юлія, Бурківська Марина, Бондарчук Юлія, Варакса Вікторія, Івацко Тетяна, Скалій Андріана, Палій Валентина, Соколишена Тетяна), картина «Двоє» (Бурківська Марина, Притула Марина), шумовий оркестр на пісню «Янголе»(Палій Валентина, Гожий Давід, Притула Марина, Бурківська Марина, Літвінчук Євген), дует «Мовчати» (Бурківська Марина, Гожий Давід), «Театр тіней» (Біліченко Юлія, Олійник Богдан, Літвінчук Євген, Гожий Давід, Притула Марина, Палій Валентина, Скороденок Надія, Бурківська Марина, Варакса Вікторія) та фінальний номер.

За результатами конкурсу «Студентська осінь 2015» студенти ІнЕБМД вибороли 2 місце за кращу командну роботу! Також нагороду за  кращі художні номери отримали виконавці «Театру тіней» та Марина Бурківська.

Важко було не помітити талант до імпровізації, акторську майстерність, взаємовиручку та задоволення, яке отримували учасники. Залишайтеся такими ж активними та допитливими студентами. Дякуємо вам!

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2015, 16:08