Перемога у еко-квесті PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Понеділок, 12 жовтня 2015, 18:10

6 жовтня 2015 року в Рамках Міської Програми «Екологічне Місто» відбувся екологічний квест. У ньому взяла участь і перемогла команда екологів нашого інституту «Apple» у складі Мандренко Юлії (ЕКО-14м), Ольги Казакової, Юнії Монастирської, Альони Прадівляної (ЕКО-14) та студента факультету РТЗП.

Перемога у еко-квесті

Близько 10 станцій квесту були продумані на екологічну тематику. Територія проведення квесту - правий берег міста (Вишенька, Урожай, Хмельницьке шосе). Після еко-квесту більше вінничан дізналось про проблему забруднення навколишнього середовища, про проблему розростання сміттєвих полігонів, про можливості використання вторинної сировини. Принаймні 10 команд, а це 48 учасників квесту засвоїли багато корисної інформації!

Стартували команди із ТРЦ «Мегамолл», їм випало пройти непростий шлях, який складався із 10 станцій квесту, що розташувались на немаленькій території, починаючи від проспекту Юності, і до площі Гагаріна. Підібрались сильні команди, і ніхто не зійшов з дистанції та всі вчасно прийшли до фінішу!

На площі біля ринку «Урожай» відбувалось дійство під назвою Гайд-парк «Сталий розвиток». Учасники декламували еко-вірші і розповідали людям про екологічні проблеми.

На зупинці пр. Космонавтів, команди займались фотополюванням.

Декого з вінничан, які вирішили прогулятись парком «Дружби народів», долучили до участі в екологічній вікторині "Я знаю! А ти?".

На станції «Браслети життя», що базувалась у ЗОШ № 10, учасники мали завдання сплести браслети та створити малюнки, які передавались Асоціації медиків. Браслети підуть на благодійну акцію, яка проводиться до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. Саме цей тиждень є тижнем паліативної допомоги, який закінчиться 10 жовтня ЗАБІГОМ "ЦІНУЙ ЖИТТЯ". Малюнки будуть розміщуватись на площі Європейській, в парку Козицького, а на наступному тижні будуть передані в відділення онко-гематології.

«Рухали енергію» вінничани разом із командами на проспекті Юності. Всі разом виконували руханку!

Команди долучились також і до допомоги військовим: на станції «Корисна кришка», учасники збирали пластикові кришечки від пляшок у перехожих і здавали їх в ГО «Гармонія». В подальшому кошти, що будуть виручені за ці та інші кришечки, що зібрали вінничани, підуть на допомогу пораненим військовим.

А всі, кому пощастило бути на площі ім.. В.Стуса змогли послухати авторські «зелені пісні» команд!

Втомлені, але задоволені ввечері всі знову зустрілись у Мегамоллі, де і відбувся підрахунок балів і нагородження переможців. І дуже приємно, що перше місце отримала саме наша команда. Кожен учасник команди отримав сертифікат на годину гри у боулінг у одному із розважальних центрів міста.

Абсолютно всім командам учасникам Еко-квесту було вручено Подяку за турботу про довкілля, за допомогу та активну участь у справі впровадження роздільного збору відходів у Вінниці у межах ініціативи «Екологічне місто»! Екологічний квест та такі чудові призи для учасників стали можливими завдяки підтримці Вінницької міської ради, КУП «ЕкоВін», ТОВ «ЕКОдрайв» та БФ «Подільська громада».

Останнє оновлення на Вівторок, 13 жовтня 2015, 07:27