Літня мовна школа PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Понеділок, 18 травня 2015, 09:44

Language School Summer`15 – це щорічний освітній проект від міжнародної молодіжної організації AIESEC, мета якого –

допомогти молоді подолати мовний бар'єр та познайомити з культурами інших народів.

Для участі в проекті були запрошені волонтери з інших країн світу, які будуть викладати англійську, французьку та іспанську мови.

Заняття будуть проходити у форматі: граматична практика і розмовна практика.

Фокус буде робитися на покращенні розмовних навиків. Ви зможете відточувати свою майстерність ведення бесід, дискусій, а також презентацій себе перед групою. Після таких занять Ви точно подолаєте страх говорити іноземною мовою, адже жоден наш волонтер не володіє українською чи російською мовами.

Окрім занурення в мовне середовище, є можливість краще пізнати культури інших народів світу через різноманітні презентації, івенти та просто через спілкування з волонтерами, які охоче розкажуть про свою країну!

Вартість:
– англійська – 500 грн.
– французька – 450 грн.
– іспанська – 450 грн.

Після проходження курсів ви отримуєте сертифікат.

Тривалість проекту: 6 тижнів. Початок: 22 червня. Закінчення: 31 липня

Стати учасником проекту можна заповнивши аплікаційну форму: https://podio.com/webforms/11906389/823250

Останнє оновлення на Понеділок, 18 травня 2015, 09:49