Випуск магістрів-екологів PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 09 грудня 2014, 17:51

30 листопада 2014 року відбувся 9-й випуск магістрів-екологів за участю адміністрації ІнЕЕК та представників студентського самоврядування. В актовій залі ІнЕЕК в урочистій атмосфері отримали дипломи 5 магістрів зі спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища". Також дипломи отримали перші 7 магістрів зі спеціальності "Екологічна безпека". Пісенний супровід подарувала присутнім наша випускниця Ольга Печериця. А самі випускники-магістри підготували презентацію про своє навчання у ІнЕЕК та дозвілля. Тож побажаємо "новоспеченим" фахівцям-екологам успіхів у подальшому житті та достойно працевлаштуватись!

Крім того, нашій колишній студентці, магістру Цвенько Оксані було вручено диплом переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі екології, з чим ми її і вітаємо!

Невідомий об'єкт

Останнє оновлення на Середа, 10 грудня 2014, 14:59