Профорієнтація продовжується… PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 09:11
4 лютого 20010р. у актовій залі Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну (ПТУ №15) директор Ін ЕЕК, завідувач кафедри ЕЕБ, Відмінник освіти України, д.т.н., професор Петрук В.Г. зустрічався з колективом та студентами (учнями) цього закладу на предмет профорієнтації щодо екологічної спеціальності.

Професор Петрук В.Г. розповів слухачам про ВНТУ, про його досягнення, про цікаву і актуальну спеціальність сьогодення і майбутнього «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування», про молодий, але перспективний інститут ЕЕК. Зал захоплено слухав розповіді із вуст досвідченого педагога, відомого в Україні вченого-еколога. Після зустрічі декілька учнів переконливо запевнили, що неодмінно будуть вступати у ВНТУ вчитися саме на екологів. Це вірний вибір і бажаємо їм успіху.
Останнє оновлення на Четвер, 15 квітня 2010, 08:45