Про Еквадор PDF Друк e-mail
Написав ekventor68   
Середа, 01 квітня 2015, 16:20

У нас на екології навчається багато іноземних студентів з прекрасної екваторіальної держави - Еквадор. І сьогодні я хочу Вас ближче познайомити з цим теплим куточком Південної Америки.


 

 

Територія Еквадору становить 283 560 км², з них води - 6720 км². По суші Еквадор межує з Колумбією (590 км) і Перу (1420 км). Довжина берегової лінії складає 2237 км.

 

У 25 кілометрах на північ столичного міста Кіто країну перетинає екватор, власне, що дав їй назву.

Недавня історія: незалежність від Іспанії отримана в 1830. Після довгого періоду нестабільності чергувалися ліберальний і консервативний уряди до військового перевороту в 1963, коли до влади прийшла військова хунта. У 1982 в країні було оголошено надзвичайний стан через страйки і демонстрації. Сіксто Дюран Баллен у 1992 був обраний президентом замість Родріго Борхе Севаллоса.

 

Коста: район на заході країни вздовж узбережжя Тихого океану, розташований в низовинах і передгір'ях Анд. Температура протягом року коливається від 24 до 27,5 ° C. Місцевість покрита високотравними саванами, болотами і невисокими пагорбами з чагарниками. Східніше, в Андах, при збільшенні висоти температура падає.

Орієнте: Східніше Анд розташовані вологі (опадів - до 6000 мм / рік) низовини басейну Амазонки, де мешкають ще дикі індіанські племена. Регіон займає близько 40% країни, практично повністю покритий джунглями з численними річками. Температура в основному перевищує 30 ° C при високій вологості цілий рік.

Сьєрра : У центрі країни з півночі на південь розташовані високогірні Анди, що складаються з двох паралельних хребтів - Західної та Східної Кордильєри,

де розташовуються як згаслі (Чимборасо, 6267 м, найвища точка країни), так і діючі (Котопахи, 5896 м) вулкани. Клімат цілий рік прохолодний, з різкими

добовими перепадами. Середньомісячні температури в Кіто (на висоті 2800 м) становлять усього 13-14 ° C, а добові перепади досягають 15-20 ° С.


Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2015, 09:44
 

Переклад

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Japanese Polish Russian Spanish Yiddish

Розклад

Медіапростір

Партнери з'їзду

 

 

 

 

 

 

Вінницька міська рада

 

Вінницька обласна рада

 

Вінницький національний технічний університет

 

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління

 

Авторизація