Про Еквадор PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Середа, 01 квітня 2015, 16:20

У нас на екології навчається багато іноземних студентів з прекрасної екваторіальної держави - Еквадор. І сьогодні я хочу Вас ближче познайомити з цим теплим куточком Південної Америки.

Територія Еквадору становить 283 560 км², з них води - 6720 км². По суші Еквадор межує з Колумбією (590 км) і Перу (1420 км). Довжина берегової лінії складає 2237 км.

У 25 кілометрах на північ столичного міста Кіто країну перетинає екватор, власне, що дав їй назву.

Недавня історія: незалежність від Іспанії отримана в 1830. Після довгого періоду нестабільності чергувалися ліберальний і консервативний уряди до військового перевороту в 1963, коли до влади прийшла військова хунта. У 1982 в країні було оголошено надзвичайний стан через страйки і демонстрації. Сіксто Дюран Баллен у 1992 був обраний президентом замість Родріго Борхе Севаллоса.

Коста: район на заході країни вздовж узбережжя Тихого океану, розташований в низовинах і передгір'ях Анд. Температура протягом року коливається від 24 до 27,5 ° C. Місцевість покрита високотравними саванами, болотами і невисокими пагорбами з чагарниками. Східніше, в Андах, при збільшенні висоти температура падає.

Орієнте: Східніше Анд розташовані вологі (опадів - до 6000 мм / рік) низовини басейну Амазонки, де мешкають ще дикі індіанські племена. Регіон займає близько 40% країни, практично повністю покритий джунглями з численними річками. Температура в основному перевищує 30 ° C при високій вологості цілий рік.

Сьєрра : У центрі країни з півночі на південь розташовані високогірні Анди, що складаються з двох паралельних хребтів - Західної та Східної Кордильєри,

де розташовуються як згаслі (Чимборасо, 6267 м, найвища точка країни), так і діючі (Котопахи, 5896 м) вулкани. Клімат цілий рік прохолодний, з різкими

добовими перепадами. Середньомісячні температури в Кіто (на висоті 2800 м) становлять усього 13-14 ° C, а добові перепади досягають 15-20 ° С.

Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2015, 09:44

Переклад

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Japanese Polish Russian Spanish Yiddish

Розклад