Студенти-екологи ВНТУ відвідали виставку інноваційних технологій InnoTech Ukraine PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 15 квітня 2015, 10:34

Студентка гр.ЕКО-13 Валерія Давиденко біля електрокару Tesla

На виставці InnoTech Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інноваційний вектор розвитку України був визначений ще в далекому 2002 році разом з прийняттям Закону України «Про інноваційну діяльність». Протягом наступних років було прийнято ще декілька законів і нормативно-правових актів, які підтримують ці прагнення. Проте до реальних дій справа так і не дійшла.

Сьогодні прискорений темп розвитку технологій трансформує структуру світових ринків, відповідно змінюється і український. Більшість компаній у розвинених західних країнах вже давно використовують переваги технологічного прогресу. Україна, як європейська держава, що розвивається, повинна почати впроваджувати інновації на всіх рівнях.

З 9 по 11 квітня в Києві пройшов перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднав 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine - зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, в тому числі в медицині та освіті.

Завдання форуму - активізувати інноваційну діяльність, продемонструвати, що вона можлива в сучасних українських реаліях, і стимулювати зростання галузі в країні до світового рівня.

InnoTech Ukraine — це 5 ультрасучасних майданчиків:

  • 3D-printing (3D-технології);
  • Robotics (побутові, персональні, промислові, сервісні роботи, роботи телеприсутності, роботи для забезпечення безпеки, дрони);
  • Smart technologies (wearable- технології, доповнена реальність, smart energy, сonnected cars, Інтернет речей, софт, мобільні додатки);
  • Health care (m-health, робототехніка в медицині, генна інженерія, lifestyle & sports, smart food);
  • Education (e-learning, smart education, робототехніка в освіті, навчальні мобільні додатки, віртуальна реальність та симулятори, інноваційні бібліотеки).

Програма InnoTech Ukraine.

Перший і другий день форуму - 9 і 10 квітня - проходили у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.

Для гостей форуму організатори підготували низку заходів:

  • тематичні конференції в декілька потоків;
  • навчальні майстер-класи;
  • воркшопи;
  • speed dealing (майданчик для побудови ефективного діалогу між розробниками стартап-проектів і потенційними інвесторами);
  • demo-зона.

 

Третій день форуму - 11 квітня - став днем творчості та розваг. Відвідувачі отримали унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи - навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.

Останнє оновлення на Середа, 15 квітня 2015, 14:52
 

Переклад

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Japanese Polish Russian Spanish Yiddish

Розклад

Медіапростір

Партнери з'їзду

 

 

 

 

 

 

Вінницька міська рада

 

Вінницька обласна рада

 

Вінницький національний технічний університет

 

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління

 

Авторизація