Дирекція PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 квітня 2010, 09:35

Петрук В.Г. – директор інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля, доктор технічних наук, професор, Відмінник освіти України, Заслужений природоохоронець України, член-кореспондент Української технологічної академії, академік Української академії економічної кібернетики по відділенню "Кібернетика екологічних процесів",  академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, експерт Євросоюзу з інтегрованого управління та поводження з відходами, член науково-методичної комісії з екології МОНУ.

Тел.каб.зав.каф:  (380) (432) 59-84-42 (внутрішній 24-42)
Факс.каб.зав.каф: (380)(432) 43-80-96
Тел.каб.директора: (380) (432) 59-84-42 (внутрішній 24-42)

Васильківський І.В. - перший заступник директора ІнЕБМД з науково-методичної роботи, кандидат технічних наук, доцент

Тел.: (380) (432) 59-84-43 (внутрішній 24-43)

Крижановський Є.М. - заступник директора ІнЕБМД з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат технічних наук, доцент кафедри КЕЕМІГ, науковий співробітник НДЛ ЕДЕМ.

Тел.: (380) (432) 59-84-77 (внутрішній 24-77)

Закінчив магістратуру ВНТУ у 2006 р. за спеціальністю 8.070801 - "Екологія та охорона навколишнього середовища". Протягом 2007 - 2008 н.р. отримував іменну стипендію Юлії Тимошенко. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Інформаційна технологія інтегрування математичних моделей у геоінформаційні системи моніторингу поверхневих вод" за спеціальністю 05.13.06 - "Інформаційні технології".

Призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2005/2006 н.р. з напряму "Екологія та охорона навколишнього середовища". Нагороджений Почесною грамотою "За кращу доповідь" на ІІІ міжвузівській конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми екології" (2006 р., м. Житомир). На даний час є стипендіатом Камбінету міністрів України серед молодих вчених.

Має більше 70 публікацій, близько 40 наукових статей, 13 навчально-методичного характеру та 15 свідоцтв про реєстрацію авторського права, у тому числі 15 статей у наукових фахових виданнях із переліку ВАК України. Є співавтором 10 методичних та навчальних посібників посібників та 3 монографій. Брав участь у понад 30 госпдоговірних НДР, у більшій половині з них був відповідальним виконавцем, в одній з них - науковим керівником.

Був членом робочої групи по інформаційному менеджменту від України в міжнародному проекті "Дністер ІІІ" на замовлення ООН, ОБСЄ та урядів України і Молдови по розробці Інтернет-ГІС басейну річки Дністер та експертом в Україно-Швецькому проекті по створенню плану управління річковим басейном річки Південний Буг. На даний час є членом української робочої групи проекту "Розробка інформаційної системи для розрахунку та прогнозування водогосподарського балансу басейну річки Дністер з урахуванням змін клімату" у межах проекту ENVSEC та ОБСЄ «Зміна клімату та безпека у басейні річки Дністер».

Напрямки діяльності: створення банків даних та геоінформаційних аналітичних систем екологічного моніторингу в різних ГІС-пакетах на професійному рівні.

Тихонова С.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи, старший викладач кафедри фізичного виховання

У  1989 році закінчила Ленінградський інститут фізичної культури  ім. П.Ф.Лесгафта.

З 1990 року працює у ВНТУ. Є заступником завідуючого кафедри ФВ  з навчально-методичної  роботи. Керує секцією шахів, збірна команда якої неодноразово ставала переможцями обласних і міських змагань.

Бере активну участь у науково-організаційній та методичній роботі. Має 30 публікацій.

Тел.: (380) (432) 59-85-18 (внутрішній 25-18)

Диспетчер: Мельник О.Ф.

Тел.: (380) (432) 59-85-46 (внутрішній 25-46)

Інженер І-ої категорії, методист: Матусяк М.В.
Тел.: (380) (432) 59-85-46 (внутрішній 25-46)

Останнє оновлення на Понеділок, 16 лютого 2015, 09:03

Переклад

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Japanese Polish Russian Spanish Yiddish